Kontakta oss

Karta över Konradssons kakels butik i Göteborg.

I vår butik finner du kunnig personal - tillgängliga för dig om du vill ha rådgivning eller har frågor. Tveka inte att kontakta oss, vi ser fram emot det.

 

Jolengatan 21B
431 49 Mölndal

Hitta hit »

 

Tel: 031-86 89 60
Fax: 031-86 89 69

infogbg@konradssons.com

Stefan Comstedt

Enhetsansvarig Göteborg

031-86 89 62

stefan.comstedt@konradssons.com

Nisse Krutrök

Proffsbutik/Lageransvarig

031-86 89 67

nisse.krutrok@konradssons.com

Felix Borneborg

Proffsbutik/Lager

031-388 30 71

felix.borneborg@konradssons.com

Hormoz Sharifpour

Proffsbutik/Lager

031-86 89 64

hormoz.sharifpour@konradssons.com

Camilla Tingvall

Säljare/Inredare

031-86 89 65

camilla.tingvall@konradssons.com

Ylva Granbom

Säljare/Inredare

031-86 89 61

ylva.granbom@konradssons.com

Sebastian Lindström

Säljare/Inredare

031-388 30 72

sebastian.lindstrom@konradssons.com

Magnus Danielsson

Proffs/Objektkontakt

031-86 89 63

magnus.danielsson@konradssons.com

Moa Comstedt

Mammaledig

Oskar Lundin

Pappaledig