Kontakta oss

Karta Konradssons Kakel i Malmö.

I våra utställningar kan ni hitta det senaste inom kakel och klinker, badrumsinredningar, duschar och badkar men även få hjälp av vår kunniga personal i val av material och tekniska lösningar.

Agnesfridsvägen 191

213 75 Malmö

Hitta hit »

 

Tel: 040-31 22 40
Fax: 040 31 22 59

malmo@konradssons.com

Marcus Fridh

Enhetsansvarig

040-31 22 56
marcus.fridh@konradssons.com

Mikael Paulsson

Butiksansvarig

040-31 22 52
mikael.paulsson@konradssons.com

Connie Johansen

Säljare/Inredare

040-31 22 45
connie.johansen@konradssons.com

Peter Svensson

Säljare/Inredare

040-31 22 53
peter.svensson@konradssons.com

Ida Landgren

Säljare/Inredare

040-31 22 42
ida.landgren@konradssons.com

Peter Randel

Säljare/Inredare

040-31 22 46
peter.randel@konradssons.com

Marcus Rosenberg

Projektsäljare

040-31 22 49
marcus.rosenberg@konradssons.com

Jimmy Hansson

Proffsbutik/Lager

040-31 22 44
jimmy.hansson@konradssons.com

Joakim Svensson

Proffsbutik/Lager

040-31 22 47
joakim.svensson@konradssons.com

Christoffer Hellgren

Proffsbutik/Lager

040-31 22 41
christoffer.hellgren@konradssons.com