Arkitekt/Objekt

Konradssons medarbetare Camilla Tingvall med kunder i butik i Göteborg.

Vi jobbar öppet och i ständig dialog med kakeltillverkarna runt om i världen. Om du som arkitekt inte hittar exakt det du söker i vårt lagerförda standardsortiment hjälper vi dig ett steg till.

Som arkitekt-/objektsäljare jobbar vi flexibelt och är redo att dra i hela vårt kontaktnät, även på mycket kort varsel. Bäst blir dock samarbetet om du kopplar in oss tidigt i processen. Då är det lättare att hitta rätt platta som alla är nöjda med, var den än finns i världen.

Niklas Estlander

Försäljningschef

073-986 95 47
niklas.estlander@konradssons.com

Maria Ehnemark

Arkitekt-, Objektsäljare
Stockholm

0705-12 51 30
maria.ehnemark@konradssons.com

Jonas Bremer

Arkitekt-, Objektsäljare
Skåne, Västra Sverige

0705-12 51 07
jonas.bremer@konradssons.com

Niklas Odeblom

Åf-, Arkitekt-, Objektsäljare
Norra Sverige

0705-12 51 24
niklas.odeblom@konradssons.com

Simon Bladh

Åf-, Arkitekt-, Objektsäljare
Östra Sverige, Skåne

036-290 66 35
simon.blad@konradssons.com

Mats Roman

Åf-, Arkitekt-, Objektsäljare
Halland, Västergötland, Östergötland, Småland

0705-12 52 73
mats.roman@konradssons.com

Magnus Danielsson

Åf-, Arkitekt-, Objektsäljare
Västra Sverige

0705-12 51 54
magnus.danielsson@konradssons.com

Peter Nessvold

Alfix/Teknik

070-512 53 44
peter.nessvold@konradssons.com

Alf Jarlegård

Åf-, Arkitekt-, Objektsäljare
Stockholm, Gävleborg, Dalarna

0707-55 90 38
alf.jarlegard@konradssons.com