Kontakta oss

Kontakta oss - Konradssons Kakel

Simon Blad

Försäljningschef

036-290 66 35
simon.blad@konradssons.com

Peter Nessvold

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare samt tekniska tjänster
Syd

070-512 53 44
peter.nessvold@konradssons.com

Jonas Bremer

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Västra Götaland

0705-12 51 07
jonas.bremer@konradssons.com

Mats Roman

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Småland och Halland

0705-12 52 73
mats.roman@konradssons.com

Niklas Ripdalen

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Mälardalen och Dalarna 

070-755 90 38
niklas.ripdalen@konradssons.com

Anders Rengman

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Norr

070-512 51 24
anders.rengman@konradssons.com

Camilla Hall

Camilla Hall, Konradssons Kakel

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Stockholmsregionen och Gotland

072-075 80 72
camilla.hall@konradssons.com

Anders Nordström

Lokal proffssäljare
Stockholm

08-120 507 44
anders.nordstrom@konradssons.com

Anders Blad

Lokal proffssäljare
Jönköping

036-30 57 70
anders.blad@konradssons.com

Marcus Rosenberg

Lokal proffssäljare
Malmö

040-31 22 49
marcus.rosenberg@konradssons.com

Robert Hellberg

Lokal proffssäljare
Göteborg

031-86 89 63
robert.hellberg@konradssons.com