Kontakta oss

Karta Konradssons Kakel Mölndal.

I vår butik möter du kunnig personal, tillgänglig för dig som vill ha rådgivning om ditt kakelval.

 

Jolengatan 21B
431 49 Mölndal

Hitta hit »

 

Tel: 031-86 89 60
Fax: 031-86 89 69

infogbg@konradssons.com

Robert Hellberg

Lokal proffssäljare

031-86 89 63

robert.hellberg@konradssons.com

Nisse Krutrök

Proffsbutik/Lageransvarig

031-86 89 67

nisse.krutrok@konradssons.com

Oskar Lundin

Proffsbutik/Lager

031-86 89 64

oskar.lundin@konradssons.com

Andreas Holm

Andreas Holm, Konradssons Kakel Göteborg

Proffsbutik/Lager

031-388 30 71

andreas.holm@konradssons.com

Mariam Navarrete-Holst

Säljare/Inredare

031-86 89 65

mariam.navarrete-holst@konradssons.com

Niclas Lehtovirta

Säljare/Inredare

031-388 30 72

niclas.lehtovirta@konradssons.com

Veronica Friberg

 

Butikssäljare

031-86 89 61

veronica.friberg@konradssons.com

Elisabeth Nyström

Säljare/Inredare

Föräldraledig