Kontakta oss

Karta Konradssons Kakel Mölndal.

I vår butik finner du kunnig personal - tillgängliga för dig om du vill ha rådgivning eller har frågor. Tveka inte att kontakta oss, vi ser fram emot det.

 

Jolengatan 21B
431 49 Mölndal

Hitta hit »

 

Tel: 031-86 89 60
Fax: 031-86 89 69

infogbg@konradssons.com

Stefan Comstedt

Platsansvarig Göteborg

031-86 89 62

stefan.comstedt@konradssons.com

Nisse Krutrök

Proffsbutik/Lageransvarig

031-86 89 67

nisse.krutrok@konradssons.com

Oscar Lundin

Proffsbutik/Lager

031-38 83 071

oscar.lundin@konradssons.com

Tai Ong

Proffsbutik/Lager

031-86 89 64

tai.ong@konradssons.com

Caroline Rosenqvist

Säljare/Inredare

031 - 388 30 72

caroline.rosenqvist@konradssons.com

Nathalie Lönn

Säljare/Inredare

031-868965

nathalie.lonn@konradssons.com

Fred Gustavsson

Säljare/Inredare

031 - 86 89 61

fred.gustavsson@konradssons.com

Magnus Danielsson

Lokal proffssäljare

031-86 89 63

magnus.danielsson@konradssons.com