Kontakta oss

Karta över Konradssons kakels butik i Stockholm.

I vår butik finner du kunnig personal - tillgängliga för dig om du vill ha rådgivning eller har frågor. Tveka inte att kontakta oss, vi ser fram emot det.

Karlsbodavägen 12

168 67 Bromma

Hitta hit »

 

Tel: 08-28 28 22

bromma@konradssons.com

Kristina Runesdotter Karlström

Platsansvarig

08-564 807 35
kristina.karlstrom@konradssons.com

Anders Nordström

Proffs-/Projektsäljare

08-120 507 44
anders.nordstrom@konradssons.com

Ola Södergren

Proffsbutik/Lager

08-564 807 32
ola.sodergren@konradssons.com

Alexander Lunin

Proffsbutik/Lager

08-564 807 38
alexander.lunin@konradssons.com

Camilla Enberg

Säljare/Inredare

08-564 807 33
camilla.enberg@konradssons.com

Mattias Wasberg

Säljare/Inredare

08-120 507 43
mattias.wasberg@konradssons.com

Veselka Tzanova

Säljare/Inredare

08-564 807 31
veselka.tzanova@konradssons.com

Josefin Öst

Säljare/Inredare

08-564 807 36
Josefin.ost@konradssons.com

Niklas Lavrell

Säljare/inredare

08-56480737
Niklas.lavrell@konradssons.com