Kontakta oss

Karta över Konradssons kakels butik i Stockholm.

I vår butik möter du kunnig personal, tillgänglig för dig som vill ha rådgivning om ditt kakelval.

Karlsbodavägen 12

168 67 Bromma

Hitta hit »

 

Tel: 08-28 28 22

bromma@konradssons.com

Kristina Runesdotter Karlström

Platsansvarig

08-564 807 35

kristina.karlstrom@konradssons.com

Anders Nordström

Lokal proffssäljare

08-120 507 44

anders.nordstrom@konradssons.com

Mattias Wasberg

Proffsbutik/lager

08-120 507 43

mattias.wasberg@konradssons.com

Camilla Enberg

Säljare/Inredare

08-564 807 33

camilla.enberg@konradssons.com

Veselka Tzanova

Säljare/Inredare

08-564 807 31

veselka.tzanova@konradssons.com

Mikaela Almklint

Mikaela Almklint

Säljare/inredare

08-56480736

mikaela.almklint@konradssons.com

 

Shahrooz Golab

Säljare/inredare

08-56480732

shahrooz.golab@konradssons.com

 

Isak Ehnemark

Isak Ehnemark

Proffsbutik/lager (vik.) 

08-564 807 38

proffsbutik.bromma@konradssons.com