Kontakta oss

Karta över Konradssons kakels butik i Stockholm.

I vår butik möter du kunnig personal, tillgänglig för dig som vill ha rådgivning om ditt kakelval.

Karlsbodavägen 12

168 67 Bromma

Hitta hit »

 

Tel: 08-28 28 22

bromma@konradssons.com

Kristina Runesdotter Karlström

Platsansvarig

08-564 807 35

kristina.karlstrom@konradssons.com

Anders Nordström

Lokal proffssäljare

08-120 507 44

anders.nordstrom@konradssons.com

Mattias Wasberg

Proffsbutik/lager

08-120 507 43

mattias.wasberg@konradssons.com

March Kusmin

Proffsbutik/lager

08-564 807 38

march.kusmin@konradssons.com

 

Jimmy Lindeman-Stammer

Proffsbutik/lager

08-564 807 30

jimmy.lindeman-stammer@konradssons.com

 

Camilla Enberg

Säljare/Inredare 

08-564 807 33

camilla.enberg@konradssons.com

Shahrooz Golab

Säljare/inredare 

08-56480732

shahrooz.golab@konradssons.com

 

Anna-Carin Carlsson

Säljare/butik

08-564 807 37

anna-carin.carlsson@konradssons.com

Ludvig Kinnmalm

Säljare/butik vik.

ludvig.kinnmalm@konradssons.com

 

Mikaela Almklint

Mikaela Almklint

Säljare/inredare 

Ledig