Kontakta oss

Kontakta oss - Konradssons Kakel

Det är vi som arbetar som din förlängda arm in i kakelvärlden. Det är oss du ska vända dig till när det gäller kakel och klinker, tekniska frågor, estetiska funderingar och leveransförutsättningar. Varmt välkommen att kontakta oss. Vi hjälper dig med kakelvalet.

Simon Bladh

Försäljningschef

036-290 66 35
simon.blad@konradssons.com

Jonas Bremer

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Västra Götaland

0705-12 51 07
jonas.bremer@konradssons.com

Mats Roman

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Småland och Halland

0705-12 52 73
mats.roman@konradssons.com

Niklas Ripdalen

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Mälardalen och Dalarna 

070-755 90 38
niklas.ripdalen@konradssons.com

Camilla Hall

Camilla Hall, Konradssons Kakel

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Stockholmsregionen och Gotland

072-075 80 72
camilla.hall@konradssons.com

Anders Rengman

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare
Norr

070-5125124
anders.rengman@konradssons.com

Peter Nessvold

ÅF-, arkitekt- och objektsäljare samt tekniska tjänster
Syd

070-512 53 44
peter.nessvold@konradssons.com